Współpraca

Zostań sponsorem

Zapraszamy do współpracy przy realizacji poszczególnych wydarzeń projektu „Spojrzenia” m.in. wystaw, performance, innych wydarzeń artystycznych. Przygotowaliśmy różne opcje współpracy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje z Państwa strony.

Pracujemy w oparciu o umowy sponsorskie, dzięki którym realizujemy przeróżne inicjatywy artystyczne, wartościowe społecznie, o wysokiej jakości kulturalnej. Wspierasz projekt – otrzymujesz certyfikat „Wspieram Kulturę”.

Zostań wolontariuszem

Interesujesz się sztuką? Chcesz zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń kulturalnych i wyjątkowych inicjatyw artystycznych? Jeśli interesuje Cię wspieranie postaw prospołecznych i kulturalnych skontaktuj się z nami!

Udostępnij przestrzeń

Udostępnij przestrzeń pod wydarzenie kulturalne! Dysponujesz ciekawą przestrzenią? Masz ścianę do zagospodarowania na mural lub animację? Zaproś kulturę do siebie i stań się częścią unikatowej inicjatywy artystycznej! Zapraszamy do współpracy zarówno gminy, instytucje jak i osoby prywatne. Realizujemy projekty zarówno w małych, kameralnych miejscach jak i w przestrzeniach miejskich, publicznych, na zewnątrz oraz wewnątrz.

Zostań partnerem

Chciałbyś wspierać kulturę? Interesuje Cię nasz projekt? Zapraszamy do kontaktu, chętnie spotkamy się z Tobą i odpowiemy na pytania. Pracujemy w oparciu o umowy partnerskie, które precyzujemy indywidualnie z każdym partnerem.

Projekt jest otwarty jest dla każdego. Poprzez  nowatorską formułę, która aktywizuje ludzi w różnych miejscach i sytuacjach projekt zyskuje wiele cech dotąd niespotykanych pośród aktywności artystycznych oraz wielu nietuzinkowych odbiorców.

Co oferujemy?

  • umieszczenie logo Twojej firmy w materiałach promocyjno-informacyjnych dotyczących projektu
  • reklama w wideo dotyczących projektu udostępnianym na YouTube i Facebooku,
  • czynny udział w działaniach kampanii społecznej
  • lokowanie banneru/rollupu twojej firmy na zdjęciach dotyczących projektu,
  • informacja o partnerze w poście dotyczącym projektu na Facebooku,
  • logo firmy na stronie projektu w zakładce Partnerzy
  • certyfikat „Wspieram kulturę”